Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
34
168

Post

Joseph Warren Remi Soriente Lisbeth Fletcher

Rozkładając naczynia, nuciła pod nosem spokojną, acz żywiołową melodię, której tembr nadawała wiolonczela. Gdy tylko Joseph wyszedł do kuchni, rzucić okiem na grillujące się w piekarniku warzywa, nie miała już większych skrupułów i włączywszy głośnik, podłączyła się przez bluetooth, wybierając utwór, który od wczoraj chodził jej po głowie i nie dawał spokoju.
Na srebrnym podtalerzu, stanęły dwie z kompletu japońskiej porcelany. Mazaje układały się w podrywającego się lotu żurawia. Grace długo stała nad jednym, nie mogąc oderwać wzroku od wzoru na talerzu, aż nie zamrugała oczyma i nie zmusiła samej siebie, aby rozłozyć zastawę do końca. Obok wysokiej szklanki, kieliszek na wino, pękata szklanka na whisky, widelczyk do ciasta... Starała się hamować, nie chcąc, aby stół na tarasie uginał się od przekąsek, problem w tym, że Grace nie umiała się do końca zdecydować, stąd ta mnogość sałatek i tartaletek na raz. Słodkie makaroniki i wytrawne paluszki obsypane makiem, sezamem oraz siemieniem. Skrojone w śmieszne kształty owoce, słupki z chrupiących warzyw, lemoniada z bąbelkowym jabłkiem i nuggetsy w panierce z chipsów na zimno... Dipy, przełożyła do drobnych miseczek, w których jedli w Kioto. Przywiezioną stamtąd herbatę, podawaną na zimno, przelała do dzbanka, a ten stanął obok wazonu ze świeżymi, ciętymi kwiatami. Joseph, obudził ją bukietem niezapominajek oraz pudełkiem malin.
- ... Chyba o niczym nie zapomniałam - odezwała się Accio, która siedziała w progu otwartych, przesuwanych drzwi i przyglądała się jej, strzygąc uszami. Pogłaskała owczarka po pysku, przemykając obok niej do środka. Nie zapowiadali na dzisiejszy wieczór deszczu, ale i tak poprosiła Josepha, aby rozłożył szeroki parasol.
W drodze do kuchni, zdjęła fartuszek, który odrzuciwszy na krzesło, wspięła się na palce i wtuliła w plecy mężczyzny, który mieszał w garnku w swojej popisowej zupie.
- Myślisz, że kiedy zaproponowałam Remiemu, aby przynieśli stroje plażowe, bo nic nie stoi na przeszkodzie, aby po kolacji rozsiąść się ze sjestą nad basenem, potraktował mnie poważnie? Nic nie odpisał... - chichotając, otarła się nosem o kark Warrena, któremu o mało co nie wypadła łyżka z rak. Uciekła od męża, wygładzając materiał przylegającego do ciała, pudroworóżowego kombinezonu, w którym nie dało się już ukryć rosnącego z wydawałoby się dnia a dzień brzuszka. Obróciwszy się na palcach, obsypała jagodowe ciasto na deser listkami świeżej mięty. Nasłuchiwała dzwonka do drzwi, pilnującej samej siebie, aby nie zanurzyć palca w śmietankowej masie, którą ubijała dzisiejszego popołudnia.
- Co schowałeś z alkoholi do lodówki do schłodzenia się? Mój bezalkoholowy szampan również tam jest?
grace warren
A better love you won't find today
I will show you love
Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Cara & Joseph Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise Ważniak 2020 Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? "Cześć, co tam?" 2020 Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Największa mądrala 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas This is all I'm asking for I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń RANNY PTASZEK BOGATE CV TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę WRAŻLIWIEC NAUKA PRZYJEZDNY Esteta Często się rumienię Lubię starszych Boję się samotności Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach męskich perfum Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Chodzę w szpilkach Lubie się opalać Obroniłam/-em doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Terminarz to moja świętość Kocham lato! mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy zaplatam włosy w warkocze Godzinami moczę się w wannie Słucham wietrznych dzwonków Twardo stąpam po ziemi Marzyciel Nurkuje Tańczę z wiatrem Mam broszki jak królowa Elżbieta II Lubię pończochy Tańczyłam w balecie Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Często wyjeżdżam służbowo Noszę kwiaty we włosach Zwijam się w buritto Śpię w kusej bieliźnie Śpię z przytulanką Nie lubię spać samemu Piszę prace naukowe W moich uszkach lśnią kolczyki Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mam świra na punkcie swoich włosów Do twarzy mi w perłach Kocham naleśniki Poproszę gofra, raz! Kocham tosty z dżemem Mam swoje demony Mówię prawde i tylko prawde Zbieram śnieżne kule Buduję zamki z piasku JESTEM KRUKONEM WIELBICIEL SUSHI MIĘSOŻERCA PRACOHOLIK patriota Społecznik PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ EMERGENCY SERVICES PIJAM WHISKY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA CHUDERLAK DAWCA ORGANÓW DAWCA KRWI PODRÓŻNIK MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ WOLĘ ŁAGODNIE WIELBICIEL KAWY Piegusek lubię stroić choinkę TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK moim żywiołem jest woda Wspinam się na szczyty Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Sroczka Jestem numerologiczną trójką Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Gram na fortepianie Sypię mandale Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Praktykuję jogę zmarzluch lubię upały Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! PIKNIK DANSE MACABRE toss a coin to your witcher WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? Like a virgin Big gesture GOOGLE ME Na Pokątną! Zombie night How did this happen? Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER DANCING QUEEN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CRAZY IN LOVE CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM My sweet...
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

Grace Warren, Remi Soriente, Lisbeth Fletcher

Warzywa potrzebowały jeszcze chwili i będzie można podawać je do jedzenia, więc doszedłszy do wniosku, że lepiej, jeśli zostaną w wyłączonym, nagrzanym wciąż piekarnik, uśmiechając się do siebie, odpalając gaz i zestawił garnek, w którym musiał dokończyć zupę..., z dyni, do której musiał dorobić grzanki i posiekać natkę pietruszki.
Kiedy zaszła go od tyłu i wtulając się w jego łopatki, spytała o Remiego, odwrócił się do niej i nie przestając mieszać zmiksowaną na krem masę warzyw, wzruszywszy ramionami, odparł:
Nie wiem, kochanie... – Zastanawiając się, objął ją i przyciągając do siebie, dotknął do jej nosa, aby po chwili powiedzieć, że „na 100% wziął”. Poprosił, żeby podała mu pieprz, który zmielił i dodał do zupy. Sięgnął po łyżeczkę, na którą nabrał trochę kremu i uśmiechając się, wyciągnął w jej stronę, żeby „spróbowała”. – Nie jest..., mdła? – Dopytywał i zgodnie z jej poleceniem zaczął dosypywać do garnka pieprz. Zajął się gotowaniem więc w chwili, w której otarła się o jego szyję, owiewając ją ciepłym, miętowo-jagodowym oddechem; zadrżał i starając się wyswobodzić, odwrócił się znów w stronę Grace.
Co włączyłaś? – Zapytał, kiedy dosłyszał dolatującą z tarasu melodię, której nie rozpoznawał, mimo że miał wrażenie, że nucić musiała ją od kilku dni i jak zawsze w takich chwilach, zaczął się zastanawiać, dlaczego zwlekała do ostatniej chwili, zamiast włączyć od razu utwór, który grał w głowie kobiecie od dawna. Chciał złapać Grace i połaskotać, tylko że uciekając, złapała ciasto, które przesunęła, aby obsypywać jak gdyby nic listkami świeżej mięty. Zaśmiał się, bo pogroziła mu umazanymi w kremie palcami, co starała się wytłumaczyć, że „zebrała z boku”. Uśmiechając się, ciężko odsapnął, żeby po chwili powiedzieć:
Jest twój..., szampon – Zaśmiał się i otworzywszy lodówkę, zaprezentował obłożenie półki na alkohol; różowe wino, które pili z Hai, przygotowując ozdoby na Halloween, kilka butelek Cigar City — jego ulubionego piwa, a przede wszystkim jej szampan bez procentów. – Czy taka zawartość panią zadawala? – Nie dodał jedynie, że nie chłodził butelki whisky, którą mieli napocząć z Remim już od dawna, ale wciąż nie było okazji i..., czasu. Popatrzył na jagodowy placek, który obracała, żeby sprawdzić czy krem wszędzie był równo rozłożony, kiedy dosłyszeli dzwonek.
Ja otworzę, a tymczasem nie spuszczaj zupy z oczu – poprosił i łapiąc Accio!, która była przy drzwiach zanim mogliby pomyśleć, żeby podejść, za obrożę tak, aby nie wyskoczyła na Soriente i jego dziewczynę, odciągnął psisko i otworzył im drzwi; Accio! nie wytrzymała napięcia i wciskając głowę między kolana Josepha, wyrywała się, żeby polizać i zapoznać się z gośćmi.
Cześć! Wchodźcie i nie bójcie się..., nie gryzie, ale pewnie zaraz będzie was ślinić, żeby poznać wasz zapach. Nie czuje – dodał, dotykając do nosa Accio!, która starała się złapać jego dłoń.
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
a
Awatar użytkownika
Zakochał się w Lisbeth, wbrew wszelkim zasadom i chociaż nie jest to łatwa relacja, to właśnie dzięki niej jego życie ponownie ma sens. Ruszył więc z miejsca i pracuje nad nową produkcją, snując przy tym plany na przyszłość...
34
196

Post

Jakież to niesamowite perypetie musiały się zadziać, skoro dwie tak urocze istotki jak Lisbeth i Grace, miały sposobność poznać się w areszcie? W zasadzie chyba nie było już wydarzenia, które mogłoby Remiego zadziwić. Co lepsze wyniknęło z tego naprawdę sporo dobrego, a w rezultacie Warrenowie zaprosili go i Liskę na wspólną kolację. Z jednej strony było mu trochę dziwnie pojawić się u nich z kimś nowym, bo przecież Halloween spędzał z Avą. Tylko, że to był właściwie ich ostatni wspólny dzień, o czym dopiero później się przekonali. W każdym razie wiele się od tego czasu zmieniło.
Oczywiście samo spotkanie z Warrenami wiązało się z przygotowaniami, i nie miał tutaj na myśli tylko prezentów, które dla nich wybrali na ostatnich zakupach. Remi wiedział, że jego kobieta nie należy do najodważniejszych osób, więc tego typu spotkania zapewne wywoływały u niej niemały stres. Długo rozmawiali o wszystkim, a on starał się przybliżyć jej jeszcze lepiej sylwetki Greca i Josepha, chociaż tego drugiego znał w sumie niezbyt dobrze, ale co tu dużo ukrywać, z chyba najlepszej strony.
Z racji, że Warrenowie mieszkali całkiem niedaleko, on i Lisbeth postanowili się przejść. Był przyjemny wieczór, a podczas kolacji prawdopodobnie pozwolą sobie wypić coś więcej, a przynajmniej on liczył na to, że w reszcie uda mu się skosztować obiecanej whisky z Josephem. W każdym razie o ustalonej godzinie znaleźli się przed domem Warrenów. Remi spojrzał na Lisę i dopiero teraz zdał sobie sprawę z faktu, że miała na sobie czapkę. Chyba był już do nich tak przyzwyczajony, że nie zwrócił uwagi wczęśniej na to zbędne akcesorium, które kompletnie nie pasowało do kreacji, jaką miała na sobie tamtego dnia.
- Kochanie? Co ty masz na sobie? Nosz... - Zadzwonili już do drzwi, więc nie było czasu, dlatego złapał za daszek i zdjął czapkę z głowy Lisy, odrzucając ją gdzieś na bok, w stronę żywopłotów. - Jesteś niemożliwa - dodał jeszcze kręcąc przy tym głową i uśmiechając się do niej z jakąś nutką politowania wymalowaną na twarzy. Kilka sekund później Joseph stał już w drzwiach, witając ich wraz ze swoim przepięknym owczarkiem u boku. - Hej! Świetnie cię widzieć - Remi pierwszy się przywitał, wręczając mężczyźnie butelkę wyśmienitego, czerwonego wina. - Moją Lisbeth już poznałeś prawda? - Dodał obejmując delikatnie Lisę w pasie, aby dodać jej nieco odwagi. Tylko, że zaraz potem wilk wyrwał się do przodu, kupując tym samym uwagę Remka. - No ciebie także! Hej piękna - kucnął pozwalając na to, aby pies zapoznał się z nim. - Jak się wabi? - Zapytał szczerze zafascynowany zwierzęciem. Zdecydowanie był psiarzem, ale praca i styl życia nieszczególnie pozwalały mu na posiadanie pupila. - A gdzie nasza mamusia? - Zagadnął wstając i spoglądając w głąb ich przyjemnie urządzonego domu. Nie widział Grace od kilku tygodni, ale otrzymał niedawno fotografie na której, co tu dużo mówić, obecność małej Lily była już całkiem dobrze zauważalna.

Lisbeth Fletcher Grace Warren Joseph Warren
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 4 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! mam motorek w tyłku, klepię posty cały dzień Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon celebrity's best friend: Francesca & Rhys celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I ship it 2020 Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Filling your dreams to the brim with fright I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Fingers like snakes and spiders in my hair I am the one hiding under your bed This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night All I want for Christmas is you Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! Największy szczęściarz 2020 "Cześć, co tam?" 2020 Wszyscy mnie znają 2020 I won't even wish for snow Something's waiting no to pounce temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV I OWN THIS TOWN MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU Novel PHONE ADDICTED KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR Mam wiecznie pokaleczone ręce Gram na nerwach Stołuję się na mieście Przypalę nawet wodę Lubię aktywne zwiedzanie Rozrzutny Koszula to moja druga skóra Wspinam się na szczyty Uprawiam sporty wodne Boje się zobowiązań Obcokrajowiec Zaczynam dzień zimnym prysznicem Preferuję kilkudniowy zarost biegam Lubię zapach damskich perfum Stale mam jakieś kontuzje Lubię młodszych Mistrz poker face'a Noszę na ręku zegarek Najpierw płatki, potem mleko Noszę rodowy sygnet Palę cygara Lubię pończochy Wracam do How I Met Your Mother Koneser wykwintnych alkoholi Mam ciężką nogę Chodzę na siłkę TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA OSOBA PUBLICZNA W ZWIĄZKU JESTEM ZAKOCHANY/A MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PODRÓŻNIK DAWCA ORGANÓW WYSPORTOWANY NIEPALĄCY LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM JESTEM PUCHONEM HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ MAM INNE ZWIERZĄTKO KOMEDIANT IMPREZOWICZ PEWNY SIEBIE BAJECZNIE BOGATY ryzykant wieczny Piotruś Pan W CZEPKU URODZONY ŻARŁOK WIELBICIEL SUSHI PIJAM WHISKY #TEAM_MARVEL Śpię nago I LOVE YOU, BABY! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM How did this happen? Are you gonna be my girl? Fake it till you make it Pizzaiolo house flipper superhero You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher sweet disaster i only lie when i love you Pełna chata Food Fight DANSE MACABRE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ I'M SO HIGH! THANK YOU, NEXT! I NEED A DOCTOR NA KAŻDĄ RĄCZKĘ A TY CAŁUJ MNIE! NOTHING BREAKS LIKE A HEART NO CHEATING SUNRISE SUNSET HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM THIEF LIAR, LIAR, LIAR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN FOODIE SING A SONG DANCING QUEEN CALL 911 Blues brothers
mów mi/kontakt
Borsuk
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

49.

Kiedy Remi powiedział jej o zaproszeniu, przeraziła się nie na żarty, nie chodziło o Grace i Josepha, bo tych poznała i miała okazję oboje obdarzyć sympatią, jednak wizja pójścia do znajomych Soriente w roli jego oficjalnej dziewczyny była dla niej stresująca. Tym bardziej, że jak na złość, musiała zadać producentowi o kilka pytań za dużo, przede wszystkim to, czy Warrenowie poznali jego wcześniejszą dziewczynę. Naturalnie więc obawiała się, że nie przypadnie im tak do gustów, jak poprzednia partnerka Remiego, a chociaż sama daleka była od bawienia się w jakąkolwiek rywalizację, to jak każdy człowiek, nie chciała wypaść źle. Z tego też względu próbowała przygotować się do tego dnia, jak należy, udała się nawet na zakupy, by kupić jakiś niekompromitujący ją strój kąpielowy, gdyż wszystkie jakie posiadała były sportowe i raczej wyglądałaby w nich żałośnie w takich okolicznościach. Ubrała się też w dopasowaną, ale nie przesadnie elegancką czerwoną sukienkę, mając nadzieję, że Remiego ucieszy brak dresów. Inna sprawa, że o czapce nie zapomniała, w końcu była zestresowana i nawet uwierzyła, że Soriente nie ma nic przeciwko niej, ale już przed samymi drzwiami Warrenów okazało się, że jednak była zbyt łatwowierna.
- Ej - mruknęła, śledząc wzrokiem trajektorię czapki, którą Remi gdzieś rzucił. - Myślałam, że ci nie przeszkadza - dodała pod nosem i poprawiła doniczkę z monsterą, która była częścią ich prezentu dla przyjaciół mężczyzny. Serce chciało jej wyskoczyć z piersi, a teraz, gdy nie miała ochrony w postaci czapki, to już w ogóle się bała, ale próbowała to ukrywać, aby nie skompromitować się już na wstępie. Dlatego też, gdy drzwi się otworzyły, postanowiła pójść w ślady Remiego i przywołać na twarzy uśmiech.
- Dzień dobry - przywitała się grzecznie, bo jednak była trochę sztywna w kwestii takich powitań. W wielu innych tez, ale obiecała sobie, że będzie z tym walczyć. Poza tym jej wzrok szybko uciekł w kierunku psiaka, które Lisa szczerze uwielbiała. Zawsze marzyła o posiadaniu własnego, ale nie mogła sobie na to pozwolić, z racji licznych treningów. Zazdrościła więc Remiemu, że już oddał prezent gospodarzowi i mógł się przywitać z owczarkiem. - Proszę, tutaj jeszcze taka roślina od nas, mam nadzieję, że będzie wam pasować - przekazała kolejny prezent Josephowi, bo Grace jeszcze nie było przy wejściu, a też Fletcher nie była pewna, czy podawanie jej ciężkiej rośliny byłoby rozsądne, zważywszy na zaawansowaną ciążę. Kiedy więc ręce jej się zwolniły, sama też klęknęła, by przywitać się z psiakiem. - Hej maluchu! - pogłaskała zwierzę za uchem uśmiechając się szerzej. Nie ma co ukrywać, z miejsca zakochała się w ich pupilu. - Jak to się stało, że nie czuje? - uniosła głowę w stronę Josepha, ciekawa tej kwestii. Nigdy nie spotkała się z psem, który cierpiał na taką przypadłość, ale to dobrze, że najwyraźniej mimo tej trudności zwierzak miał się dobrze.

Grace Warren Joseph Warren Remi Soriente
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
34
168

Post

Joseph Warren Remi Soriente Lisbeth Fletcher

Uśmiechnęła się. Mieli basen, a tak rzadko z niego korzystali. Dlatego, gdy zgadywała się z Remim w sprawie kolacji, zasugerowała, aby wspólnie z Lisbeth przynieśli stroje, w których po sjeście, będą mogli dać nura do wody, a całe spotkanie, przenieść na brzeg basenu. Grace, nie czuła się do końca swobodnie w sztywnych schematach oraz oficjalnych formach.
- Pytasz o zupę? - wskazała palcem na garnek, w którym bulgotał zblendowany krem, a gdy podsunął jej łyżkę, skosztowała. Chwilę, wsmakowywała się w to, co uszczknęła, aby następnie sięgnąć po młynek z suszonym chili. - Soli wystarczy. Jeszcze dodasz jej za dużo i wyda się, że jesteś zakochany... Ale odrobina ostrości, na pewno jej dobrze zrobi. Tylko szczypta - obiecała, po czym zakręciła dwu - nie. Trzykrotnie młynkiem nad otwartym garnkiem i wymieszała zawartość. Od razu chili przeszło również do zapachu, dlatego też odsunęła się od buchającego ciepła, które mogło przeczyścić nozdrza.
Osuszyła pachnące miętą ręce w kuchenną ściereczkę i obejrzała się na zawartość lodówki, której prezentację dokonywał Joseph.
- Będę, jeżeli potwierdzisz, że zamroziłeś kostki lodu, ale także małe truskawki wetknięte w formę na lód... Zrobiłeś to, prawda? - zmrużyła oczy. Słysząc dzwonek do drzwi, obejrzała się w stronę korytarza. Accio od razu podniosła raban, prawdopodobnie wyczuwając, że oczekują z Josephem gości. Chciała wyjść im na przeciw, tyle że uprzedził ją mężczyzna. Skinęła więc głową i odwróciwszy się do kuchenki, odliczała ostatnie trzy minuty, mieszając krem, aby nie przypalił się na dnie. Teoretycznie, nie miał prawa, ale w praktyce... Różnie to wychodziło.
Mogąc wyłączyć gaz, odwiesiła na wysokie, barowe krzesło fartuszek i podreptała do wejścia, gdzie Accio leżąc rozwalona jak mały szczeniak na grzbiecie, łasiła się do Lisbeth.
- Oho! Kupiona - zaśmiała się, stając obok Josepha. Ponieważ Accio okupywała dziewczynę, podeszła najpierw do Remiego. Wspięła się na palce, muskając jego policzek w przelotnym, przyjacielskim cmoknięciu.
- Musisz rozstrzygnąć nasz zakład... Macie kąpielówki i bikini, czy nie? Joseph już szukał w szafie, czy będzie mógł Ci w razie czego coś pożyczyć. Rozważaliśmy też opcje topless... - puściwszy przyjacielowi perskie oczko, zwróciła się do Lisbeth.
- Ostrzegam, że jak Cię polubi, to spędzi resztę wieczoru z pyskiem na Twoich kolanach... - uścisnęła dziewczynę i chwyciwszy w locie dłoń męża, zaprosiła wszystkich na taras, skąd rozpościerał się widok na ogród, który Grace zaczęła urządzać na modę tych japońskich. Pod oczko, Warren wykopał już mały grajdół. Dość blisko tarasu, kwitł jaśmin, a w zasięgu ich wzroku, znajdowały się drobne konstrukcje z kamieni.
- Jesteście głodni i podawać od razu obiad, czy najpierw mały aperitif w postaci napojów bądź alkoholu? - gestem, wskazała, aby oboje się rozgościli.
grace warren
A better love you won't find today
I will show you love
Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Cara & Joseph Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise Ważniak 2020 Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? "Cześć, co tam?" 2020 Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Największa mądrala 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas This is all I'm asking for I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń RANNY PTASZEK BOGATE CV TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę WRAŻLIWIEC NAUKA PRZYJEZDNY Esteta Często się rumienię Lubię starszych Boję się samotności Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach męskich perfum Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Chodzę w szpilkach Lubie się opalać Obroniłam/-em doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Terminarz to moja świętość Kocham lato! mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy zaplatam włosy w warkocze Godzinami moczę się w wannie Słucham wietrznych dzwonków Twardo stąpam po ziemi Marzyciel Nurkuje Tańczę z wiatrem Mam broszki jak królowa Elżbieta II Lubię pończochy Tańczyłam w balecie Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Często wyjeżdżam służbowo Noszę kwiaty we włosach Zwijam się w buritto Śpię w kusej bieliźnie Śpię z przytulanką Nie lubię spać samemu Piszę prace naukowe W moich uszkach lśnią kolczyki Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mam świra na punkcie swoich włosów Do twarzy mi w perłach Kocham naleśniki Poproszę gofra, raz! Kocham tosty z dżemem Mam swoje demony Mówię prawde i tylko prawde Zbieram śnieżne kule Buduję zamki z piasku JESTEM KRUKONEM WIELBICIEL SUSHI MIĘSOŻERCA PRACOHOLIK patriota Społecznik PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ EMERGENCY SERVICES PIJAM WHISKY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA CHUDERLAK DAWCA ORGANÓW DAWCA KRWI PODRÓŻNIK MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ WOLĘ ŁAGODNIE WIELBICIEL KAWY Piegusek lubię stroić choinkę TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK moim żywiołem jest woda Wspinam się na szczyty Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Sroczka Jestem numerologiczną trójką Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Gram na fortepianie Sypię mandale Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Praktykuję jogę zmarzluch lubię upały Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! PIKNIK DANSE MACABRE toss a coin to your witcher WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? Like a virgin Big gesture GOOGLE ME Na Pokątną! Zombie night How did this happen? Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER DANCING QUEEN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CRAZY IN LOVE CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM My sweet...
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

Grace Warren, Remi Soriente, Lisbeth Fletcher

Pozwolił Grace doprawiać zupę tak, jak uważała za słuszne i zabrał się za przegląd lodówki, której zawartość — a szczególnie półki na wino — zaprezentował żonie i kiedy spytała o kostki lodu, uśmiechnął się..., pamiętał o nich, ale kiedy spytała o truskawki..., zwątpił. Przejrzał półki i skoro nie znalazł owoców w górnej części doszedł do wniosku, że musiały być w zamrażarce; gdyby nie Grace, nie zajrzałby tam, ale widział, że żona nie odpuści. Uśmiechając się, dosłyszał dzwonek, na który Accio zareagowała tak, jak zawsze — poderwała się i podbiegłszy do drzwi, zaczęła drapać w nie, poszczekując radośnie, ustami musnął policzek, kiedy przechodził obok kobiety. Złapał psisko za obrożę i otworzywszy drzwi, uśmiechnął się serdecznie; ponad kolanami wystawał śliniący się pyszczek i kiedy wymieniali z Remim uściski rąk, Accio nie wytrzymała i dopadła do nich obwąchując..., czy raczej językiem badając zapach gości.
Zaśmiał się, kiedy Remi napomknął, że „znają się z Lis”. Tak..., mieli — wyjątkowo — okoliczność poznać się po imionach, nazwiskach, a w wypadku kobiety także po odciskach palców i wzroście, na komendzie, z której zabrał siedzącą z nią w areszcie żonę..., ale z Lisbeth widzieli się wcześniej już, kiedy odwiedzając grób córki i matki, wpadł na nią i przez to miał wrażenie, że znali się o wiele lepiej, jak mogłoby się wydawać; rozmawiali przecież... Chyba z tego powodu, wpadając na siebie na komendzie, oboje wydawali się..., spięci a tak naprawdę byli zakłopotani.
Zapraszając oboje, zabrał doniczki od dziewczyny i butelkę wina z rąk Remiego. Opowiadając o akcji, w której Accio! straciła powonienie. – Skończony idiota... Przemieszał heroinę z jakąś substancją, która była silnie żrąca. Miała poparzony cały pyszczek..., o tutaj jeszcze ma bliznę – dodał, odstawiając roślinkę na kuchenny blat. Przywołał psisko, które oparło się ufnie, nie przestając machać puszystym ogonem, o jego kolano, kiedy ukucnął. Pokazał Lis plackowatą bliznę, a suka w nadziei, że dostanie coś, co będzie smaczne, skoro pan dotykał do jej pyska, zaczęła — nie otrzymawszy nic od Warrena — zaczepiać dziewczynę. Zaśmiali się wszyscy, kiedy łasiła się do niej i nie przejęła się, że nawet Pani uprzedzała gości przed jej sztuczką. Objął Grace od razu i uśmiechając się skinął głową.
Tak..., i tak jak zakładałem... Mógłbyś wcisnąć się w moje kąpielówki, ale nogawka sięgałaby ci zaraz za..., zagięcie w pachwinie. Nie chciała mi wierzyć, że jesteś wyższy, a tymczasem... – Wyjaśnił i kiedy Grace zaczęła ciągnąć gości na taras, sam zabrał się za przygotowania napojów, które wybrali. Wyszedłszy z tacą z kieliszkami i szklankami, ale także małymi kanapeczkami, które przygotowała Grace za nimi na taras i stając za krzesłem, w którym siedziała Grace, wpatrzył się w Remiego.
Wiesz, co na nas czeka? W ogóle..., skusisz się na cygara? Nie mam z kim zapalić, a sam..., nie będę siedzieć i dymić... – Pochylając się, spojrzał na Grace i spytał czy mogą...
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
a
Awatar użytkownika
Zakochał się w Lisbeth, wbrew wszelkim zasadom i chociaż nie jest to łatwa relacja, to właśnie dzięki niej jego życie ponownie ma sens. Ruszył więc z miejsca i pracuje nad nową produkcją, snując przy tym plany na przyszłość...
34
196

Post

Czasem brakowało mu słów, aby skomentować zachowanie Lisbeth, chociaż z drugiej strony wiedział, że nie była do końca świadoma iż niektóre z jej poczynań są wynikiem nieprzepracowanych jeszcze problemów. Dajmy na to taka czapeczka, niby nic wielkiego, ale od jakiegoś czasu Soriente wiedział, że Lisa skrywa się pod nimi w poszukiwaniu bezpieczeństwa i ucieczki, a nie tylko ze względów modowych. Aczkolwiek były one dla brunetki ważnym elementem i o ile na co dzień mógł przymknąć na nie oko, o tyle w niektórych sytuacjach należało walczyć ze złymi przyzwyczajeniami dziewczyny. Dlatego nim weszli, pozbył jej nakrycia głowy i chociaż bał się, że może Lisa zestresuje się jeszcze bardziej, to chyba obecność Accio wpłynęła na nią kojąco.
- Była psem policyjnym? - Chciał się upewnić, bo w zasadzie z opowieści Josepha właśnie to wynikało. Patrząc na to jaki dom i rodzinę tworzyli Warrenowie, Remiego naszła myśl, że chyba osiągnął ten okres we własnym życiu, w którym poczułby szczęście mogąc obrazem własnej codzienności chociaż odrobinę zbliżyć się do tego co widział przed oczami. - Mamy, wzięliśmy wszystko ze sobą - odpowiedział, po czym jak już przywitał się z przyjaciółką. - Cóż... to też jakieś rozwiązanie - rzucił niby poważnie, ale przy tym uśmiechając się łobuzersko. - Pewnie przez mój dziecinny charakter, Grace odejmuje mi kilka centymetrów - zerknął przelotnie na twarz szatynki, bo zaraz potem jego spojrzenie skoncentrowało się na jej widocznym już, ciążowym brzuszku. - Pięknie wyglądasz - skomplementował Grace z miejsca, a potem objął ramieniem Lisbeth, która nadal była głównym obiektem zainteresowania Accio. - Jak się czujecie? Mała Lily daje w kość? - Dodał kolejne pytanie, gdy już skierowali się na taras.
Trzeba przyznać, że Warrenowie stanęli na wysokości zadania, bo stół wyglądał zjawiskowo, a przygotowane przez nich zakąski nęciły zmysły Remiego. Jeszcze nim usiadł ukradł kilka winogron, bo na samą myśl o pysznościach jakimi przyjdzie im się rozkoszować, poczuł niekontrolowany głód.
- Alkoholu nigdy nie odmawiam, ale nie wiem jak moja pani? - Spojrzał na Lisbeth, dla której najpierw odsunął krzesło, po czym przysiadł obok po jej lewej stronie. Zaraz potem jego uwagę przykuł Joseph. No dobra, najpierw przykuły ją mini kanapeczki i jedną z nich musiał porwać, bo co tu dużo mówić był dużym chłopcem i lubił jeść, a więc Grace mogła cieszyć oczy, bo pewnie Soriente będzie rozkoszował się wszystkim co zostanie mu podane. Ale równie mocno jak dobre jedzenie, cenił sobie wyśmienity alkohol i cygaro. - Kupiłeś mnie. W zasadzie nie pamiętam kiedy ostatni raz paliłem w towarzystwie, więc świetnie, że nadarza się taka okazja - oznajmił podekscytowany, bo nie spodziewał się tak przyjemnych atrakcji. - Jakbym wiedział, że palisz przyniósłbym coś od siebie, ale cóż... Przy kolejnej okazji się zreflektuję - dodał jeszcze, mając na uwadze chociażby kubańskie skarby, które kiedyś zostały mu sprezentowane przez dawną znajomą.

Lisbeth Fletcher Grace Warren Joseph Warren
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 4 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! mam motorek w tyłku, klepię posty cały dzień Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon celebrity's best friend: Francesca & Rhys celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I ship it 2020 Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Filling your dreams to the brim with fright I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Fingers like snakes and spiders in my hair I am the one hiding under your bed This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night All I want for Christmas is you Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! Największy szczęściarz 2020 "Cześć, co tam?" 2020 Wszyscy mnie znają 2020 I won't even wish for snow Something's waiting no to pounce temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV I OWN THIS TOWN MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU Novel PHONE ADDICTED KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR Mam wiecznie pokaleczone ręce Gram na nerwach Stołuję się na mieście Przypalę nawet wodę Lubię aktywne zwiedzanie Rozrzutny Koszula to moja druga skóra Wspinam się na szczyty Uprawiam sporty wodne Boje się zobowiązań Obcokrajowiec Zaczynam dzień zimnym prysznicem Preferuję kilkudniowy zarost biegam Lubię zapach damskich perfum Stale mam jakieś kontuzje Lubię młodszych Mistrz poker face'a Noszę na ręku zegarek Najpierw płatki, potem mleko Noszę rodowy sygnet Palę cygara Lubię pończochy Wracam do How I Met Your Mother Koneser wykwintnych alkoholi Mam ciężką nogę Chodzę na siłkę TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA OSOBA PUBLICZNA W ZWIĄZKU JESTEM ZAKOCHANY/A MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PODRÓŻNIK DAWCA ORGANÓW WYSPORTOWANY NIEPALĄCY LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM JESTEM PUCHONEM HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ MAM INNE ZWIERZĄTKO KOMEDIANT IMPREZOWICZ PEWNY SIEBIE BAJECZNIE BOGATY ryzykant wieczny Piotruś Pan W CZEPKU URODZONY ŻARŁOK WIELBICIEL SUSHI PIJAM WHISKY #TEAM_MARVEL Śpię nago I LOVE YOU, BABY! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM How did this happen? Are you gonna be my girl? Fake it till you make it Pizzaiolo house flipper superhero You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher sweet disaster i only lie when i love you Pełna chata Food Fight DANSE MACABRE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ I'M SO HIGH! THANK YOU, NEXT! I NEED A DOCTOR NA KAŻDĄ RĄCZKĘ A TY CAŁUJ MNIE! NOTHING BREAKS LIKE A HEART NO CHEATING SUNRISE SUNSET HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM THIEF LIAR, LIAR, LIAR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN FOODIE SING A SONG DANCING QUEEN CALL 911 Blues brothers
mów mi/kontakt
Borsuk
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

Nie ma co ukrywać, dla Lisbeth zwierzęta od zawsze były bardzo ważne, a skoro sama nie mogła pozwolić sobie na psa, to tym bardziej przy każdej okazji bawiła się z cudzymi. Gdyby więc Accio chciała przy niej spędzić resztę spotkania, pewnie Fletcher nie tylko nie miałaby nic przeciwko, a byłaby w siódmym niebie. Rzeczywiście obecność owczarka wpłynęła na nią kojąco, może nawet faktycznie zapomniała o tym, że Soriente zabrał jej czapkę. W zasadzie uniosła wzrok od psa, dopiero, gdy pojawiła się przy nich Grace. Lisa miała sporo powodów by być zestresowaną, bo zarówno okoliczności poznania pana Warrena, jak i pani Warren nie należały do najprzyjemniejszych, a ona bardzo chciała zrobić dobre wrażenie, mają przy tym na uwadze, że nie jest najbardziej socjalną osobą na świecie i pewnie nie należy do wybitnego towarzystwa. Zarumieniła się nieco, gdy pozostała trójka rozmawiała chwilę o strojach, ale próbowała to zamarkować nieśmiałym uśmiechem. Nie miała nic przeciwko kąpielom, musiała jedynie zabezpieczyć opatrunek, który zdobił jej prawą rękę po niedawnym wypadku z pracy.
- Och, to oby mnie polubiła! Sama zawsze marzyłam o psie, więc bardzo chętnie – skomentowała słowa gospodyni, by zaraz otworzyć szerzej oczy, kiedy Joseph pokazał jej bliznę na pyszczku Accio. - Jezu, to straszne – wymsknęło jej się zanim Remi dopytał o to, czy była psem policyjnym. Wyszli razem na taras, gdzie Fletcher zaraz zmierzyła ogród, który cóż… podobał jej się bardziej, niż surowy i pozbawiony duszy teren zielony otaczający dom Soriente.
- Macie tu bardzo ładnie – pochwaliła, szczególnie urzeczona zapachem jaśminu, przez co dopiero po chwili spojrzała na stół z przekąskami, a w domu Warrenów podobno było jeszcze więcej jedzenia. - Niepotrzebnie się dla nas tak napracowaliście – przyznała, zaskoczona tym, jak zostali przyjęci. Kiedy więc ona nie mogła uwierzyć w ogrom przekąsek. Remi żył swoim najlepszym życiem łakomczucha. Usiadła z jego pomocą przy stole, prosząc o coś do pica. Nie piła alkoholu zbyt często, więc poprosiła pewnie o coś słabego, bo tak całkowicie nie chciała odmawiać. Co jakiś czas sama spoglądała na ciążowy brzuszek Grace, nie mogąc się powstrzymać. W swoim życiu niewiele miała styczności z kobietami w ciąży, więc cóż… jej ciekawość była dość spora, nie ma co ukrywać.
- Bardzo ładne imię wybraliście – pochwaliła w którymś momencie, kiedy zawiesiła na dłużej spojrzenie na kobiecie. Remi jej już wcześniej opowiadał i jemu powiedziała dokładnie to samo. Siłą rzeczy miała podobne przemyślenia do Soriente, gdy patrzyła na Warrenów. Wiadomo, że była młoda, a jej związek dość krótki, jednak na ten moment miała pewność, że kocha siedzącego obok jej mężczyznę, więc to chyba oczywiste, że jakoś tak… zaczęła się zastanawiać, czy oni kiedyś też będą stanowili taką rodzinę.

Grace Warren Joseph Warren Remi Soriente
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

Grace Warren, Remi Soriente, Lisbeth Fletcher

Fletcher niepotrzebnie się stresowała, bo nie uważał, żeby zrobiła coś, co mogłoby w jego oczach uchodzić za naganne i godne potępienia; nie zamierzał na pewno oceniać ani jej, ani Remiego, tym bardziej, że wiedzieli już z Grace, że rozstał się z Avą i jedynie nie bardzo pojmował po co zabrał ją z nimi na potańcówkę w szkole, skoro nawet nie doszli do drzwi wspólnie i ich drogi chyba właśnie tamtego wieczora rozeszły się definitywnie — nie wiedział dokładnie, ale nie zamierzał wypytywać o szczegóły, tym bardziej, że Remi sam z siebie nie zaczął nigdy tego tematu i jeśli już chyba wolałby porozmawiać o tym z jego żoną niż z nim. Dla Josepha sprawa była jednoznacznie zakończona.
Nie krępuj się, bo jak zauważyła Grace..., już będzie warować przy twoich nogach. Na szczęście jest świetnie wytresowana, więc nie musisz się niczego obawiać. – Uprzedził, mając w pamięci, że chociażby Hailee w pierwszych chwilach w obecności psa, bała się go i Joseph starał się, wydając kolejne polecenia, pokazać jak karna i..., łagodna była Accio! Widząc, że obecność owczarka odprężała dziewczynę, nie zamierzał wyganiać owczarka, tym bardziej, że nie mieli w planach siedzenia w kuchni i zaraz zaprosili z Grace o gości na taras. Uśmiechając się, kiedy Remi po drodze wspomniał o L:ily, przyznał, że „mimo wszystko na ten moment jest spokojnie”. – ..., zabawa zacznie się od marca – zauważył, przepuszczając panie, psa a potem Soriente w drzwiach. – Nie ujmując ci, kochanie... Panie wyglądają zachwycająco. Panowie..., równie nieźle. – Zażartował odsuwając Grace siedzenie tak, jak Lis — Soriente. Uśmiechając się, pogładził Grace po ramionach i miał usiąść, kiedy wspomniała o aperitif; spoglądając na gości, spytał co kto będzie pić i zwracając się do Remiego, zaproponował:
Wermut? Czy coś, co nie jest tradycyjnym aperitif? Mam wermut w toskańskiej wersji o waniliowych nutach, jeśli chciałabyś spróbować, Lis – dodał i zbierając zamówienia jak kelner, wyszedł do kuchni, z której wrócił z kieliszkami i filiżanką przechłodzonej, japońskiej herbaty dla Grace. Porozstawiawszy wszystko, zajął miejsce przy żonie, w momencie, kiedy Lisbeth wspomniała o Lily. Uśmiechając się, skinął głową i popatrzył na Grace. – Tak naprawdę..., przyszło do nas samo, prawda? – Dotknął do jej dłoni i splatając swoje i jej palce, żeby unieść lekko i muskając wargami wierzch, odpowiedzieć Remiemu:
Następna taka nadarzy się w marcu. Staram się nie popalać pomiędzy, chociaż raz się udaje, raz się nie udaje... Zależy od okoliczności – dodał, przypominając sobie wszystkie papierosy wypalone w ciągu ostatnich dwóch tygodni i dzisiejszym wypalonymi z Soriente cygarami, chciał powiedzieć papierosom „pa-pa!”. Na chwilę zamilkł, żeby w końcu uśmiechając się, zacząć podstawiać pod nos gościom kolejne dzieła sztuki kulinarnej w miniaturze, jednocześnie starając się nie zagadać gości i żony na śmierć, kiedy wrócił temat remontu.
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
a
Awatar użytkownika
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
34
168

Post

Joseph Warren, Remi Soriente, Lisbeth Fletcher

- Nie najgorzej - przyznała, zmierzając w stronę tarasu. Ponieważ komplementy niezmiennie ją peszyły, pozwoliła sobie na miłe słowa ze strony mężczyzny odpowiedzieć wyłącznie życzliwym uśmiechem; w oczach, gdy spojrzał na nie Remi, dostrzegł to nieme, ale jednak wciąż obecne ostrzeżenie, aby nawet nie próbował wracać wspomnieniami i nie daj boże na głos do tego, jak czerwieniła się w liceum, na przykład gdy Thanatos zaprosił ją na randkę na oczach całej drużyny footboolowej bądź on sam wręczył zerwane w drodze do szkoły stokrotki, gotowa zreflektować się podobną, zawstydzającą historią. Ufała jednak, że Soriente okaże się dużym, grzecznym chłopcem, a jak nie, to ramię Lisbeth było na tyle blisko, że powinna go bez skrępowania zdzielić przy próbie otworzenia ust, z których miałoby ulecieć A pamiętasz jak...
- Dokuczają mi od czasu do czasu plecy i Joseph pewnie wolałaby, abym siedziała w miejscu i się z niego przez cały dzień nie ruszała, ale ja... Cóż. Prędzej bym zwariowała od nic nie robienia nic odpoczęła. Dopieszczam ogród, swoją rozprawę doktorską i w końcu zabrałam się za pranie oraz prasowanie ubranek dla Lily... - wyliczała, przerywając tylko na moment; gdy Joseph postawił przed nią filiżankę herbaty w komplecie, który przyleciał z nimi z Kioto. Porcelana, zdobiona była drobnymi żurawiami w locie. Ujęła ją w palce, lekko kołysząc.
- Mhmm. Można tak powiedzieć. Joseph oświadczył mi się na polu pełnym konwalii. Lily of the valley - dodała konspiracyjnym szeptem. Jakby Worren wcale nie stał za plecami. Tymczasem Accio, ponieważ nie siedzieli w kuchni, salonie czy na piętrze, gdzie pies nie miał wstępu, przekradła się pod stoem i pyskiem, trąciła rękę Lisbeth żebrząc jak rasowy pies. Mogła być policyjnym, wyszkolonym owczarkiem, aczkolwiek pewnych nawyków, zwyczajnie nie sposób się wyzbyć.
Upiwszy łyk herbaty, dotknęła do dłoni męża, która obejmowała jej ramię.
- Idźcie zapalić, bo inaczej będziesz mi truł o tym przez resztkę wieczoru... Przypilnujcie tylko piekarnika, za pół godziny najpóźniej musisz wyciągnąć blaszki, a Remi na pewno chętnie pomoże Ci podać obiad... - popatrzyła na przyjaciela spojrzeniem, które samo w sobie wyrażało prawda?
Odprowadziwszy panów wzrokiem, z filiżanką herbaty zwróciła się do Lisbeth. Nie przeszkadzała jej różnica wieku, jaka była między nimi, traktowała więc ukochaną Remiego jak równą sobie pod każdym tego słowa znaczeniu względzie.
- Remi wspominał, że jesteś zawodowo związana ze sportem...? - przekrzywiła głowę, słysząc, jak w głośniku rozlega sie pierwszy, nastrojowy akt La Sylphide ze skomponowanej przez Lovenskiolda muzyce. Choc nie chciała tego po sobie dać poznać, kąciki jej ust drgnęły.
grace warren
A better love you won't find today
I will show you love
Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Cara & Joseph Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise Ważniak 2020 Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? "Cześć, co tam?" 2020 Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Największa mądrala 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas This is all I'm asking for I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń RANNY PTASZEK BOGATE CV TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę WRAŻLIWIEC NAUKA PRZYJEZDNY Esteta Często się rumienię Lubię starszych Boję się samotności Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach męskich perfum Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Chodzę w szpilkach Lubie się opalać Obroniłam/-em doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Terminarz to moja świętość Kocham lato! mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy zaplatam włosy w warkocze Godzinami moczę się w wannie Słucham wietrznych dzwonków Twardo stąpam po ziemi Marzyciel Nurkuje Tańczę z wiatrem Mam broszki jak królowa Elżbieta II Lubię pończochy Tańczyłam w balecie Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Często wyjeżdżam służbowo Noszę kwiaty we włosach Zwijam się w buritto Śpię w kusej bieliźnie Śpię z przytulanką Nie lubię spać samemu Piszę prace naukowe W moich uszkach lśnią kolczyki Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mam świra na punkcie swoich włosów Do twarzy mi w perłach Kocham naleśniki Poproszę gofra, raz! Kocham tosty z dżemem Mam swoje demony Mówię prawde i tylko prawde Zbieram śnieżne kule Buduję zamki z piasku JESTEM KRUKONEM WIELBICIEL SUSHI MIĘSOŻERCA PRACOHOLIK patriota Społecznik PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ EMERGENCY SERVICES PIJAM WHISKY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA CHUDERLAK DAWCA ORGANÓW DAWCA KRWI PODRÓŻNIK MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ WOLĘ ŁAGODNIE WIELBICIEL KAWY Piegusek lubię stroić choinkę TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK moim żywiołem jest woda Wspinam się na szczyty Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Sroczka Jestem numerologiczną trójką Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Gram na fortepianie Sypię mandale Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Praktykuję jogę zmarzluch lubię upały Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! PIKNIK DANSE MACABRE toss a coin to your witcher WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? Like a virgin Big gesture GOOGLE ME Na Pokątną! Zombie night How did this happen? Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER DANCING QUEEN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CRAZY IN LOVE CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM My sweet...
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
Zablokowany